يلا شوت

تماشای مسابقه در برابر ایرانیان ایرانی و کاسیمما انتلز ژاپن پخش زنده شنبه 3-11-2018 فینال قهرمانان آسیا

سازمان دیده بان ایران در مقابل تخت جمشید و کاشیما آنتلرز ژاپن پخش زنده در شنبه 2018/11/03 قهرمانان آسیا از سایت سحر، مورخ شنبه، 2018 نوامبر 3.

شما خواهید قاره آسیا نوشتن تاریخ جدید در فینال لیگ قهرمانان آسیا، که با هم بین تخت جمشید و کاشیما آنتلرز ژاپن ایران، جایی که او هرگز برای هر یک از دو تیم رسیدن به فینال قبل از را خواهید دید، و در نتیجه یک تیم خواهد شد قهرمان برای اولین بار در تاریخ خود تاج و افتخار به نماینده قاره زرد در جام جهانی وجود دارد از باشگاه که Standhanha امارات در ماه آینده، خواهد شد و برای فردا پا برای اولین بار در شهرستان کاشیما کاشیما فوتبال ورزشگاه برگزار شد، در حالی که پای دوم خواهد شد در پایتخت، تهران، در تاریخ 10 نوامبر در ورزشگاه آزادی برگزار می شود. وارد تخت جمشید چشم نهایی در مورد انتقال تسلط محلی به رقابت های قاره ای، جایی که او در دو فصل گذشته موفق به کسب لیگ ایران، و به نظر می رسد که تیم ایران تحت رهبری برانکو ایوانکوویچ مربی است در مسیر درست به سمت احیای درخشش خود را از دست داده و مهمترین دستاورد عنوان آسیایی که مدتها در انتظار که این تاج گذاری فصل، پرسپولیس دوران طلایی جدیدی را در تاریخ باشگاه بنویسد.

در طرف دیگر، و اگر چه عدم وجود خود را از شکوه و عظمت آسیایی، در حال حاضر کاشیما آنتلرز در جام باشگاه های توسط در 2016 به عنوان یک قهرمان لیگ ژاپن شرکت کردند، و پس از آن ساخته شده یک شگفتی بزرگ برای رسیدن به فینال و از دست دادن به سختی به دست در فینال مقابل رئال مادرید پس از توسل به بار اضافی .

او در حال حاضر تاج گذاری شده است کاشیما آنتلرز هشت بار قبل از جی لیگ به دست آورد، نه تنها اهداف عنوان تاجگذاری برای اولین بار در تاریخ خود در لیگ قهرمانان آسیا، اما دوباره به جام باشگاه های جهان و سعی کنید به تکرار موفقیت های قبلی است.

بازیکنان در حال گرفتن چشم هستند

شمارش پرسپولیس در گارد خود را در فرم علی رضا Beranond خارج تمیز Bhbake از پا برای اولین بار فردا برای تسهیل کار در پای دوم در تهران و به نگهبان، سطح متمایز 26 ساله در جام جهانی گذشته به میزبانی روسیه، جایی که او یک ضربه پنالتی از پرتغالی ستاره کریستیانو رونالدو در یک قرعه کشی ذخیره پرتغال و ایران 1-1 در پایان مسابقات گروهی.

اجرای خوب شروع فصل گذشته از ورود پرسپولیس به نیمه نهایی از لیگ قهرمانان آسیا، به ادامه آن دسته از اجراهای این فصل در رهبری او برای تیم خود برای رسیدن به فینال.

از سوی دیگر، کاشیما آنتلرز در شمارش روز مهاجم سوزوکی برای بلند کردن گارد تیغه Alaarati، که در آن سوزوکی درخشش به شدت در تیم های جام جهانی در سال 2010 با به ثمر رساندن گل در مقابل اتلتیکو ناسیونال کلمبیا در مرحله نیمه نهایی، ساخته شده و مالکیت را علیه دفاع رئال مادرید در فینال.

4 گل در نسخه سال گذشته از لیگ قهرمانان آسیا به ثمر رساند سوزوکی، و با وجود به ثمر رساند تنها دو گل در این نسخه در سال، مهاجم، 22 ساله، او نقش برجسته ای در اهداف صنعت بازی و ایجاد فضا برای هم تیمی های خود در ورود کاشیما آنتلرز به فینال.

اظهر المزيد

مقالات ذات صلة

اترك تعليقاً

لن يتم نشر عنوان بريدك الإلكتروني. الحقول الإلزامية مشار إليها بـ *

-مباريات اليوم بث مباشر-
إغلاق